Нитки для вишивки
Нитки муліне знайомі навіть тим, хто жодного разу не брав голку в руки. Раніше ці пакетики з нитками дбайливо зберігали в скрині, подалі від дитячих ручок, передавалися у спадок, як дорога реліквія. Сьогодні ж муліне нікого не здивуєш, вони реалізуються в широкому доступі в тисячах варіантів кольорів, відтінків. До того ж доступні не тільки бавовняні, вовняні, але і віскозні, акрилові нитки, матеріали для вишивання від європейських і китайських виробників. Спробуємо ж розібратися в настільки широкому розмаїтті, підібрати для себе оптимальний варіант.
Люрексова нитка, нитки Перлі, муліне та інші різновиди ниток для вишивання
Нитки муліне заслужили визнання рукодільниць у всьому світі завдяки невибагливості під час вишивання картин, одягу, інших видів рукоділля і стійкості фарбування на багато років. До того ж саме даний вид ниток має особливу нумерацію відтінків, що дають можливість майстриням підібрати оптимальний варіант при створенні картин.
Доступний цей витратний матеріал сьогодні нашим рукодільниця від різних виробників, тому кожен може вибрати те, що їй по душі, легше в роботі, доступніше до бюджету. Найбільш відомі муліне від наступних фабрик:
- Нитки DMC одні з найбільш популярних серед наших майстрів, адже схеми орієнтовані найчастіше на їх колірну палітру. Переваги даних французьких матеріалів стійкості фарбування до вигорання, прання, гладкості поверхні, довжина одного мотка досягає 8 метрів. Палітра кольорів бренду містить близько 500 відтінків.
- Нитки CXC – витратний матеріал китайського виробництва, відомої фабрики, який за якістю практично нічим не поступається DMC. Єдиний мінус – при використанні нитка може трошки пушитися. Колірна палітра практично не відрізняється від DMC, тому э взаємозамінною.
- Вироби від пітерської фабрики ім. Кірова відрізняються великою палітрою відтінків. Використовуються вони частіше новачками в роботі з простими картинами, не потребують складних колірних переходів.
- Нитки Мадейра з Німеччини володіють високою якістю, не плутаються при роботі, зручно упаковані. Вони стійкі до втрати кольору від впливу ультрафіолету, прань.
- Британський бренд Anchor – це, мабуть, найкраще поєднання якості-ціни. Має значну колірну палітру, багаторічну перевірену стійкість кольору до вигорання, линяння.
Поділяють цей витратний матеріал і за складом. Так, залежно від нитки муліне можуть бути бавовняними, вовняними, шовковими – це найпопулярніші варіанти. Але сьогодні все частіше використовуються і металізована або люрексова нитка, яка надає вишивці блиску, розкоші.
Бавовняні, шовкові, вовняні, акрилові нитки в асортименті Sunny Day
Інтернет-магазин Sunny Day, який спеціалізується на матеріалах, аксесуарах для рукоділля, пропонує широкий асортимент нитки для вишивання. Приємна вартість, оперативний збір замовлень та відправлення, мінімальне замовлення 40 грн – роблять нас поза конкуренцією на ринку.
У каталозі ви знайдете такі позиції:
- муліне DMC;
- муліне нитки CXC;
- нитки для вишивки й шиття Madeira;
- муліне ПНК фабрики імені Кірова;
- муліне Royal Broderie;
- нитка вовна/акрил RIOLIS;
- муліне Anchor;
- муліне ROSACE;
- нитки Kreinik;
- мононитка (ліска);
- люрекс ADELE (пласка металізована нитка);
- люрекс ALLURE (кругла металізована нитка);
- акрил для вишивки;
- нитки для вишивки бісером;
- металізовані та перламутрові нитки, Китай;
- нитка що світиться у темряві (Китай);
- муліне ручного фарбування;
- нитки для вишивки Pearl №8 Rose (Китай).
Якщо виникли проблеми з вибором, звертайтеся за допомогою до наших досвідчених консультантів.